REZERWACJA

Gwarancja najlepszej ceny
i bezpiecznej płatności online

Przyjazd
Wyjazd
ilość osób
line

Kulinaria

line
Oprócz odpoczynku w otoczeniu pięknej przyrody gościom naszego hotelu oferujemy także wyjątkowe smaki regionu.
RESTAURACJA jest czynna w godzinach 12.00 - 21.00. W niedzielę w okresie październik-kwiecień jesteśmy otwarci do 20.00.
 

Tradycja w zgodzie z nowoczesnością

Priorytetem naszej działalności jest zadbanie o wszystkie potrzeby gości. Dlatego właśnie w Hotelu Miłosz, w otoczeniu pięknych jezior, które są chlubą regionu, działa najlepsza restauracja na Kaszubach. W stworzonym menu staramy się łączyć tradycyjne smaki z nutką nowoczesności, co zapewnia uznanie nawet w oczach najbardziej wymagających. Stawiamy także na jakość serwowanych posiłków. Korzystamy przede wszystkim z oferty lokalnych dostawców, dzięki czemu każdego dnia nasza restauracja może oferować najlepsze dania ze świeżych produktów, w tym ryb. Składając zamówienie, dopytaj się o nowości i polecane posiłki każdego dnia, ponieważ będziemy wprowadzać urozmaicenia w naszym menu. Zapraszamy też do zapoznania się ze szczegółową ofertą Hotelu Miłosz w Kartuzach na Kaszubach.
 

Na co warto się skusić

Oferujemy pyszne polskie dania, aromatyczne zupy i doskonałe zestawy obiadowe. W karcie znajdziesz wiele propozycji z drobiu, wieprzowiny i wołowiny. Polecamy świeże ryby i smaczne dania z grilla. Wielbiciele słodkich smaków również nie będą zawiedzeni po skorzystaniu z naszej oferty – serwujemy najlepsze desery w okolicy. Restauracja Hotelu Miłosz z pięknym widokiem na jezioro gwarantuje pyszny posiłek i niezapomniane wrażenia estetyczne.
 

 

sala

Restauracja

Restauracja “Miłosz” proponuje tradycyjne i popularne dania kuchni polskiej. Specjalnością kuchni jest żurek, kotlet drobiowy z porem, łosoś z grilla i jabłecznik z bezą.

 

sala

Catering

Każdego dnia obsługujemy zamówienia cateringowe na obiady. Nasi Klienci doceniają domowy smak, szybką realizację i atrakcyjną cenę naszych dań. 

Skomponuj Menu Cateringu

sala

KAWIARNIA "WIDOKOWA"
Plany inwestycyjne zakładają budowę po realizacji pierwszych części inwestycji tj. sali balowej.

 

Celebrujmy razem wyjątkowe chwile

Organizujemy również imprezy okolicznościowe. Wykwalifikowana kadra i przyjazne wnętrza naszych pomieszczeń sprawiają, że każdy z gości może poczuć się wyjątkowo. Nie bez znaczenia pozostaje fakt niezwykłego położenia naszego obiektu. Sąsiedztwo lasów i jezior sprawia, że planowana uroczystość nabiera nowego charakteru. Naszym gościom proponujemy m.in. organizację:


Wszystkie szczegóły - od dekoracji po menu, ustalamy indywidualnie. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami będzie najlepszym z możliwych wyborów!

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami.
 

line

PLIKI DODATKOWE

line

line

Sprawdź trasę...

line
design by : LEMONPIXEL.pl