REZERWACJA

Gwarancja najlepszej ceny
i bezpiecznej płatności online

Przyjazd
Wyjazd
ilość osób
line

Fitness & Spa

line
Wyjeżdżając na wymarzony urlop z pewnością zależy Ci na intensywnym wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku i obowiązków. Najlepszym sposobem na takie właśnie odprężenie jest zadbanie zarówno o relaks ciała, jak i ducha.

W naszym hotelu SPA na Kaszubach proponujemy naszym Gościom kompleksowe usługi. Obejmują one nie tylko komfortowe warunki noclegowe, wyśmienite posiłki czy bogactwo atrakcji turystycznych w okolicy. Przygotowaliśmy również specjalną strefę SPA, obejmującą basen oraz wygodną saunę. Pływanie wpływa szczególnie pozytywnie na organizm człowieka, wspomagając rozluźnienie kręgosłupa i mięśni. Już po niedługim czasie spędzonym na rekreacyjnym pobycie na basenie poczuć można intensywne odprężenie. Z myślą o odwiedzających nas rodzinach przygotowaliśmy tradycyjny basen, jak również płytki brodzik do zabawy i nauki pływania dla małych dzieci. Innym sposobem na zdrowy wypoczynek jest również wizyta w saunie. Krótki pobyt w tym atrakcyjnie wyposażonym pomieszczeniu działa cuda.

Jeśli więc zależy Ci na intensywnym wypoczynku ciała i ducha, wybierz nasz hotel SPA na Kaszubach i skorzystaj z naszej oferty!


 

design by : LEMONPIXEL.pl