REZERWACJA

Gwarancja najlepszej ceny
i bezpiecznej płatności online

Przyjazd
Wyjazd
ilość osób
line

Konferencje

line

Miłosz Hotel Fitness & SPA oferuje 2 istniejące sale eventowe.

 

Natomiast w pierwszej połowie 2022r. otwarte zostaną kolejne 2 sale w nowobudowanej części hotelu, o łącznej powierzchni ponad 1000m2.

Wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego oraz są o regularnych kształtach, co przekłada się na ich funkcjonalność. Dodatkowo, sale będą miały możliwość łączenia i dzielenia się, tak aby stworzyć najbardziej optymalną przestrzeń na potrzeby Gości. Na każdej z nowych sal będzie można przyjąć ponad 200 Gości w ustawieniu bankietowym. Sale będzie obsługiwać wyodrębnione zaplecze kuchenne, co zapewni najwyższą jakość serwisu.


 
sala
u

30 Osób

u

45 Osób

u

30 Osób

Sala WIDOKOWA

Uniwersalna przestrzeń na najwyższej kondygnacji hotelu, ze standardowymi oknami, widokiem na stadion sportowy. Sala o wymiarach 10x10m, wyposażona w projektor, ekran oraz flipchart. Zarezerwuj już teraz!

sala
u

80 Osób

u

140 Osób

u

82 Osób

Sala Restauracyjna Miłosz

Przestronna sala na parterze hotelu, z bezpośrednim wyjściem na ogród i plac zabaw. Sala idealna na bankiet zasiadany lub przyjęcie koktajlowe.
Zarezerwuj już teraz!

sala
u

130 Osób

u

170 Osób

u

--

Sala Bankietowa 1 / 2022

Sala na parterze nowobudowanej części hotelu. Powierzchnia sali to 500m2. Sala jasna, ze światłem naturalnym i widokiem na stadion. Sala pomieści ponad 200 osób. Planowane otwarcie w pierwszej połowie 2019r.

sala
u

130 Osób

u

170 Osób

u

--

Sala Bankietowa 2 / 2023

Sala na pierwszym piętrze nowobudowanej części hotelu. Powierzchnia sali to 500m2. Sala jasna, ze światłem naturalnym i widokiem na stadion. Sala pomieści  ponad 200 osób. Planowane otwarcie w pierwszej połowie 2019r. 
line

Przykładowe Menu

line
lunch
kolacja
line

Sprawdź trasę...

line
design by : LEMONPIXEL.pl