REZERWACJA

Gwarancja najlepszej ceny
i bezpiecznej płatności online

Przyjazd
Wyjazd
ilość osób
line

Kaszuby

line
 

Kaszuby

  Mamy przyjemność zaprosić Państwa do jednego z najpiękniejszych regionów Polski, nazywanego Szwajcarią Kaszubską.  Z racji wielości jezior i lasów oraz malowniczych krajobrazów , które one tworzą, a także dzięki czystemu powietrzu i jedynemu w swoim rodzaju folklorze, którego nieodłącznym elementem jest język kaszubski, haft, tabaka i truskawka -  Kaszuby należą do najatrakcyjniejszych destynacji turystycznych w kraju.


Koniecznie musisz odwiedzić...

Będąc tutaj nie sposób nie odwiedzić Skansenu Etnograficznego we Wdzydzach Kiszewskich , Muzeum Ceramiki w Chmielnie, Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie czy Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku. Odkrywając dalsze zakątki Kaszub poznamy też Słowiński Park Narodowy ze słynnymi ruchomymi wydmami,  a nawet Władysławowo i Jastarnię.
Wszyscy, którzy preferują aktywny wypoczynek skorzystają z tutejszych tras rowerowych i spacerowych, ścieżek dydaktycznych i nordic walking oraz szlaków    kajakowych.

 

line

Trójmiasto

line
 
 

Trójmiasto

Trójmiasto kusi i przyciąga bogactwem swojej oferty dla spragnionych historii i zabytków oraz miejsc i wydarzeń kulturalnych. Z drugiej strony staje się kosmopolityczne, trendy i innowacyjne. Świetnie skomunikowane z resztą świata staje się jego - coraz bardziej- popularną częścią.
 

Na mapie emocji...

Na mapie turystycznych emocji znajdzie się zatem Muzeum II Wojny Światowej, Bazylika Mariacka, Europejskie Centrum Solidarności, Muzeum Emigracji i Marina w Gdyni czy w końcu przepiękne plaże w Orłowie i molo w Sopocie. Nowoczesna i ekologiczna kolej metropolitalna łącząca Kaszuby z Trójmiastem pozwala szybko i wygodnie pokonać trasę bez potrzeby używania samochodu, a atrakcyjna widokowo trasa dostarczy dodatkowych wrażeń turystycznych.

design by : LEMONPIXEL.pl